| reby11 a întrebat:

Am o problema cu tableta,cand am deschis-o s-a inchis imediat si nu se mai aprinde si nici nu se incarca, ce are si ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Albarescul24 a răspuns:

Salut,sunt multe puncte in care se putea strica de exemplu:Cablul de alimentare nu mai merge (Am patit-o), Bateria, Placa de baza...
Mai bine du-te cu ea la un Specialist in Tablete si vezi ce are! Funda?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te cu ea la service, e defecta cel mai probabil i-a crapat placa de baza

| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Du-te la service, sigur placa de baza s-o dus ca mi s-o intamplat si mie.