| VlaDtz99 a întrebat:

Am o problema cu tableta. Cand descarc ceva de pe internet, imi arata "se incepe descarcarea" si atat, nu se descarca. Ce sa fac, am un Galaxy tab 2

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

In primul rand trebuie sa verifici memoria. Daca ai memorie disponibila inseamna ca un program/joc instalat creaza aceasta problema. In acest caz iti recomand sa readuci tableta la setarile din fabrica. Grija mare sa salvezi tot ce ai important pe cardul de memorie. DAca urmezi acest procedeu sunt sigur ca va fi rezolvata problema. Sper ca acest raspuns sa te ajute. Bafta