| Turnt a întrebat:

Am o problema cu tableta mea.
Nu imi amintesc parola pe care am pus-o. Stiti ce as putea face sa o deblochez? A mai fost cineva in aceeasi situatie?
Service-ul l-as exclude pentru ca nu vrea ca parintii mei sa afle ca sunt atat de incompetent incat am uitat parola. La service cat ar costa?

7 răspunsuri:
| BoggyP a răspuns:

Instaleaza alt system de operare pe ea si va merge

| Turnt explică (pentru BoggyP):

Si cum ar trebui sa fac asta daca nu o pot accesa?

| BoggyP a răspuns (pentru Turnt):

Simplu,pui cardul in pc, daca ai si stergi tot de pe el, iar dupa pui alt system de operare tot de pe net pe card

| ralluca15lp a răspuns:

Eu am patit la fel cu tableta doar ca eu am Lenovo...in fine ar trebui sa intri in setarile sistemului de operare si sa o resetezi o sa pierzi toate datele de pe tableta dar o sa scapi de parola...la mine ca sa intru in setarile sistemului a trebuit sa apas in acelasi timp butonul de inchidere si cel de volum + acum nu stiu cum e tableta ta am auzit ca unele au butoane resetwinking

| irazzvan a răspuns:

Uite aici: http://bit.ly/1gx5U2y. Sa nu uiti de funda.