| anamariarot a întrebat:

Am o problemă cu tastatura: la un anumit interval, când apăs C, îmi introduce automat și MVX+enter. Are idee cineva ce ar putea fi și cum aș putea remedia problema?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Cauta o tastatura pentru probe, la o colega, un vecin, un prieten.
Am avut o tastatura ce scria singura, suplimentar îmi bloca și pc - ul uneori(freeze sau restart), și s-a dovedit ca făcea scurt tastatura.

6 răspunsuri:
| Denision a răspuns:

Tastatura de la pc/laptop ori de la mobil?

| anamariarot explică (pentru Denision):

Laptop.

| NLS a răspuns (pentru anamariarot):

Fa întâi proba cu o tastatura normala, prin USB. Sunt 99% convins ca va merge.
Oricum, pana ai vreo 150de RON sa îl duci la reparat, e cea mai buna soluție.

| anamariarot explică (pentru NLS):

Mulțumesc mult! Așa voi proceda happy

| Adiav a răspuns:

Incearca sa-ti cumperi alta, nu are rost sa o duci la reparat.

| Mogaciprian85 a răspuns:

Asa am pățit și eu și am schimbat tastatura cu tot