| Alexutzuu a întrebat:

Am o problema cu tastatura nu imi merge cand deschid calculatorul mouse-ul merge dar cand apas o tasta de pe tastatura nu mai merge nici mouse-ul, ce se intampla? va rog.

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Problema software sau hardware. Pentru hardware incerca tastatura si mouse-ul la alt calculator. Daca merg incearca alta tastatura si alt mouse la PC-ul tau. Daca nu merge e de la calculator sau software, dar daca merg inseamna ca trebuie sa iti cumperi altele. Daca nu merg ai 2 optiuni:

1. Reinstalezi OS-ul.
2. Il duci la un service.

Eu zic sa alegi prima optiune si daca tot nu merge du-l la service.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat