| Raduu a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am un SE Spiro, si cand il deschid, telefonul porneste, se aude sunetul de deschidere, dar ecranul ramane negru, nu se aprinde. Stiti din ce cauza ar putea fi, si cum as putea sa-l repar?

Nu am scapat telefonul in apa.

3 răspunsuri:
| Raduu explică:

Nu, display-ul nu este spartlaughing. pff, si decat sa dau 2 milioane pe reparatia lui mai bine imi iau altul...

| ricoset a răspuns:

Cred ca iti este spart displayul... poti sal repari dar nu stiu cat te costa

| Cisuuu a răspuns:

Stii...mi s.a intamplat sh mie ...eu am avut n 97 si am fost de unde l.am cump si l.m facut.te costa maxim 2 mil.big grin. funda smug?