| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, la sunet. Totul se aude mai incet decat de obicei la difuzor, iar alarma deloc, doar vibreaza. Cand ascult la casti nu sunt probleme. Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai difuzorul defect.Pentru ca l-ai tinut la maxim cand ai ascultat muzica.

| matrix100 a răspuns:

Sa nu fie difuzorul stricat caz in care trebuie sa te duci cu el la reparat, sau incearca sa umbli in setarile telefonului sa dai volumul ma mare

| miTzuliK93 a răspuns:

Sa-l duci in service. Difuzorul e pe duca. Din moment ce asculti la casti si merge bine, nu are ce problema sa fie alta.

| Viziru_Gabi_1996 a răspuns:

Poate sa fie de vina difuzorul. Poti intreba la un service gsm daca este de vina si cat costa sa il schimbi!

| Viziru_Gabi_1996 a răspuns:

Difuzorul trebuie schimbat.

| Ciurar_Laviniu_1981 a răspuns:

Intra la setari si vezi la sunet

| Rita_Dana_1966 a răspuns:

Cînd mă sună o persoana, nu îl aud, ea da