| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu GAlaxy y duos am incercat sa instalez alta versiune de android cu odin si s-a blocat. opoi am mai incercat niste chestii de cateva ori dar acum nu mai intra nici in recovery mode si nu mai face nimic cand il aprin e pur si simplu ercanul nergu. am auzit de usb jig merge la modelul meu. daca da dati-mi si mie un lik care expilika amanuntit cum fac acel usb jig.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Jig face altceva. jic reseta flash counter, ca sa nu se prinda aia de la service de ce prostii ai facut. jig nu iti asigura repararea lui.