| BloodDrinker43 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu (Samsung galaxy s4 gt i9506). De curand am instalat versiunea de android 4.4.2 (kitkat). Am vazut ca nu a schimbat multe si mergea ok. Well, dupa cateva zile a inceput sa mearga prost in modul de blocare/deblocare. Greu de explicat, dar incerc. Apas butonul de blocare si astept cateva secunde ca sa se blochez, iar cand il apas pe deblocare, iar astept cateva secunde ca sa-mi apara modelul. Ciudat este ca nu face tot timpul asa, doar cand il apuca. Intrebarea mea este : Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da-i o resetare la setarile de fabrica. De obicei cand ramane cache din vechiul os, merge prost, cum se intampla si aici de altfel.
varianta 2: problema apare deoarece ai aplicatii care ruleaza in fundal, antivirusi inutili, prostii de salvat bateria sau alte minuni gen turbo mega system optimizer fff ram... blabla

| BloodDrinker43 explică (pentru sltlp):

Ok, o sa-i dau o resetare. n-am nici o aplicatie gen optimizer, dar am antivirus

1 răspuns: