| SocoDenis a întrebat:

Am o problema cu telefonul Samsung galaxy mini 2. Am ramas fara baterie si l-am pus la incarcat cund il pornesc imi apare Samsung si site-ul Samsung si apoi numele telefonului "Samsung galaxy mini 2 GT-S6500S" si asa ramane imi puteti spune de ce nu mai porneste Va rog

3 răspunsuri:
| CMV1994 a răspuns:

Incearca sa-l pornesti in recovery mode si fa-i o resetare apoi wipe cache. P.S. Pierzi toate datele de pe memoria lui!

| cosminutz98 a răspuns:

Pentru ca nu are destul curent sa continue porinirea(pornirea consuma foarte multa energie) Imprumuta o baterie d la un prieten compatibila cu telefonul tau sau cumparati una si vei vedea ca va merge... funda?

| SocoDenis explică (pentru cosminutz98):

Dar am bateria plina ca l-am incarca si mi-a zis ca el 100%