| edy29876 a întrebat:

Am o problema cu touch-padul de la laptop un merge, sageata e blocata pe ecran.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ai un buton intre butonul Start [cel cu steguletul de la windows] si Ctrl, scrie pe el Fn, bun, l-ai vazut, acum uita-te la butoanele F1, F2...F12, acolo ar trebui sa ai mai multe iconite, cauta butonul cu o iconita cu un touchpad, ai vazut butonul? Bun, acum tine apasat Fn si apasa butonul cu touchpad-ul, vezi daca s-a activat!
Ar trebui sa mearga, daca nu merge s-ar putea sa ai probleme cu driverul sau, s-ar putea sa ai probleme chiar cu touchpadul...

| K0sti a răspuns:

Pai poate nu e touch padul, te-ai gandit la asta?