| Dogx a întrebat:

Am o problema cu tv-ul nu prind canale HD si alte canale..., eu mai am 2 Tv-uri si pe ele merg canalele HD...
Eu pe celelalte tv pot schimba de la cablu pe antena si invers cand vreau eu, pe asta cand dau pe DTV imi spune lipsa semnal...
Eu am mai scris pe TPU si am inteles ca imi trebuie receiver... dar la ce ma ajuta?, cat ma costa?, prind canale HD?
Nu are rost sa dau bani daca nu stiu la ce ma ajuta...
Pe celelalte Tv-uri prind mai multe pe asta nu...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Stiu ca tiam mai raspuns, nu stiu ce sa spun inchireaza un reciver e gratis de la digi, posibil tv nu decodeaza semnal hd