| Otto2014 a întrebat:

Am o problema cu tv ul,si anume, numeroteaza canalele de la 800 in sus,am pus doar canalrle digitale,daca le pun si pe cele analogice,numerotarea lor e corecta, dar cele digitale incep tot de la 800
Cum rezolv?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Aveti setopboxul (decodorul digital)? La ce firma de cablu sinteti abonat?

| Otto2014 explică (pentru untu):

Pe akta sunt.Asa batran par?

| untu a răspuns (pentru Otto2014):

Nu! Dar cheama un specialist sa vina sa te ajute sau sa ai la tine o lista cu canale digitale numerotate pentru acest decodor digital! Poate ca ai problema cu tv sau cu decodorul! La tv trebuie sa ai o banda de tuner extinsa sau larga!

| Otto2014 explică (pentru untu):

Ok..pana la urma nu ma deranjeaza, tv-ul e PHILIPS 32PFT4100/12

| Enikő_Bódi_1991 a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu tot cu un tv Philips. M-ar interesa daca ati reusit sa rezolvati problema...