| andiceasu95 a întrebat:

Am o problema cu twitterul, cand vreau sa intru pe twitter imi apare "please try again later" si vad ca mai scrie content flow, am cautat pe Youtube am sters cookie-urile dar degeaba ca tot nu merge imi da aceeasi reclama, dau funda celui care ma ajuta sa rezolv

1 răspuns:
| biancaebar a răspuns:

Daca esti pe telfon, sterge aplicatia instaleaz-o din nou pune datele si incerci. Daca esti pe PC da restart la calculator si incearca din nou :/