| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un fost cont de facebook. il am de mai de mult. nu am mai intrat pe el. dar o prietena si-a dat seama de parola si a intrat pe el si mi-a pus iar poze mi-a facut multe comentarii. prieteni. dar nu vrea sa ma lase sa ma bag pe el. l-a blocat. straight face si cand vreau sa ma bag pe el. imi da ceva ca sa imi recunosc prietenii. straight face dar mii da pe unii care nu ii cunosc straight face. cum fac sa fac rost de el? Funda si rog Seriozitate.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

O sa-ti poti reseta parola cu emailul sau cu numarul de telefon. Daca ti-a schimbat emailul, si numarul de telfon de-acolo, cam greu sa-l recuperezi. Incearca sa trimiti un mail administratorilor, din sectiunea help, sa vezi poate te pot ajuta ei.

| Crissu3005 a răspuns:

Spune ca ti-ai uitat parola, vor trebui sa iti trimita parola pe mail si ti-o resetezi.