| Volosciuc_Vasile_1999 a întrebat:

Am o problema cu un joc de pe CD.Am instala Reksio si Orasul Secretelor asa ca la carte si dupa ce am l-am apasat sa se deschida sa ma joc nu apare nimic pe ecran nu stiu de ce nu imi apare ceva pe ecran dar nimic.Stie cineva ce pot sa fac sa imi mearga?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu ai spus ce sistem de operare ai. Daca versiunea de Windows e mai recenta (Win8, Windows10), va trebui sa incerci Compatibility Mode pentru a rula aplicatii compatibile cu sisteme mai vechi de operare (Xp, Vista, Windows7).
https://www.youtube.com/watch?v=1KNLP3T5cic

| Tricodzy a răspuns:

S-ar putea sa fie jocul prea vechi si sa nu fie suportat de Windows