| Pandaaa a întrebat:

Am o problema cu un MacBook de la Apple.
Pana acum ceva timp mergea perfect. Il puneam la incarcat, se incarca, si avea autonomie 8-9 ore.
Nu l-am mai folosit vreo 2 saptamani. Aseara vroiam sa il deschid, si nu se deschidea, eu crezand ca nu mai are baterie. L-am pus la incarcat si s-a deschis.
Singura problema e ca atunci cand scot incarcatorul din laptop se inchide automat.
Ma puteti ajuta? Sunt disperat si speriat sad

3 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Ai putea sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat si ti-l repara ei pe gratis daca stricaciunea nu este produsa de tine happy funda?

| Pandaaa explică (pentru terminallyCapricious):

Nu ma ajuta. MacBook-ul e trimis tocmai din SUA. ma gandeam sa intru la nu stiu ce setari, etc

| Wolfyy a răspuns:

Bateria este de vina am aceeasi problema ca si tine.