| Lukas1994 a întrebat:

Am o problema cu un mouse optic, de ieri nu stiu de ce dar mouse-ul nu mai merge,ma uit la led si vad ca se aprinde pentru o secunda si se stinge, se aprinde din nou dupa 5-6 secunde si face asa la nesfarsit, din ce cauza face asa?
Nu este wireless

2 răspunsuri:
| ddddddd099 a răspuns:

Intri pe dispozitive si imprimante(Devices and Printers) si il gasesti acolo dupa care dai click pe el si vezi daca merge sau daca s-a instalat corectwinking FUNDA? :*

| ady4ever888 a răspuns:

Exista o posibilitate sa fie intrerupt firul pe parcurs si sa nu faca contact bine... Nu cred ca ai ce sa-i faci.
Mai bine cumperi altul. Sunt mouse-uri si la 10 lei.