| Sunshine123 a întrebat:

Am o problemă cu un stick usb Adata de 32 GB, l-am folosit sa pun windows 10 pe el si dupa ce l-am instalat am sters tot de pe stick, iar acum cand incerc sa pun muzica in format mp3 apare pe stick, dar cand pui sticul in usb la masina sau boxa scrie ca nu exista nici un fisier pe stick. Mentionez ca stick-ul e deja formatat in Fat32 implicit. Inainte sa instalez windows 10 pe el, mergea sa ascult muzica de pe el. Ce credeti ca s-a intamplat cu el?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Încearcă prin ambele formate ntfs și fat32.

| NLS a răspuns:

Pe PC/laptop functioneaza?
Ai verificat si sistemul de fisiere e intr-adevar FAT32?

| Ineys a răspuns:

Cum ai sters Windows-ul? Click dreapta si delete sau ai dat format la stick? Incearca sa formatezi stick-ul.