| IronHere a întrebat:

Am o problema cu videoclipurile de pe orice site.Cand pornesc videoclipul, peste vreo 10 secunde se opreste si nu mai porneste.Derulez putin si peste 10 secunde iar se opreste.Ce poate sa fie sau ce trebuie sa instalez?

5 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Si de ce n-ai spus din start ca abia ai instalat windows-ul?
Actualizeaza driverul placii LAN si/ sau wireless, actualizeaza Adobe Flash Player pentru IE si Chrome si Adobe Flash Player Plugin pentru Firefox ( daca nu ne spui, habar n-avem cu ce lucrezi)
Vezi tu, pentru a-ti da un verdict trebuie sa stim mult mai multe date.
Altfel, suntem nevoiti sa mergem mai intai la ghicitoare...

| IronHere explică (pentru gicaputinica):

Ai dreptate, trebuia sa specific.Multumesc

| grecutza96 a răspuns:

Poate fi un virus.

| Verde24 a răspuns:

Este de la internet. Nu poti descarca suficient de repede incat sa vezi video-ul fara intreruperi.
Iti recomand un abonament la internet mai bun. Funda?

| IronHere explică (pentru Verde24):

Parerea mea este ca nu este de la internet, deoarece abia am instalat windows-ul, si inainte mergeau perfect.