| Aex12345 a întrebat:

Am o problema cu WINAMPUL.

Am apasat pe ceva si am reusit sa nu mai vad nici "zona" aceea cu bass trable etc, iar cand am vrut sa repar situatia, am intrat in zona cu melodiile si sus am dat undeva pe "Playlist E..." era bifata casuta si cand am debifat-o nu mi s-a mai vazut absolut DELOC Winampul.

Il redeschid imi apare in bara de start- jos, dar nu mi-l arata deloc pe ecran.

Nu pot sa vad nimic sa selectez vreo melodie nici nu incepe sa functioneze daca il deschid. e blind total pe ecran.

Cred ca am DESELECTAT ceva optiuni de la ei dar nu stiu cum sa le refac...

Multumesc anticipat pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Porneste WinAmp. Apasa Ctrl+A. O sa-l vezi pe ecran "in toata spendoarea". Ca sa-ti reactivezi equalizer-ul, apasa Alt+G.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred că este mai usor să îl dezinstalezi si să-l reinstalezi.
Dar mai înainte asigură-te ca ai programul descărcat în calculator.

| Aex12345 explică (pentru JackR):

A mers. Multumesc frumos!

| JackR a răspuns (pentru Aex12345):

Cu placere! happy