| GiovanniVDM a întrebat:

Am o problema cu Windows 10 de fiecare data cand il deschid pc, si cand se deschide dupa cateva secunde iti da un restart. Nu stiu ce are! ajutati-ma!
Componentele mele:
-4GB Ram
-i3
-GTX 750 ti
-PC ASUS
-64 bit Windows 10

5 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu ai specificat sursa, e posibil ca sursa sa fie ieftina.

| AndreiM77 a răspuns:

Incearca sa vezi memoria ram, poate o placuta nu este pusa corect in soket-ul ei, sau verifica pasta termoconductoare de la procesor, el se inginge destul de tare si dupa se inchide.

| AndreiMihaiXD1 a răspuns:

1. Frumos Pc Dar Ii Trebuie Un i5, Nu O Sa Ruleze Multe Dintre Jocuri Pe Maxim
2.Reinstaleaza Windows-ul, Daca Nici Atunci Nu Merge Lai Cumparat Windows-ul? Daca Nu Cauta Unu Mai Bun, Eu Iti Dau Windows 10 Gratis Piratat(Care E Foarte Bun, Luat De Pe Un Site Privat), Daca Nici Atunci Nu Merge Instaleaza Alt Windows, Sau Ai Putea Avea Virusi Deci Incearca Sa Il Reinstalezi!
Funda Te Rog!

| Zamfira2sweet a răspuns (pentru AndreiMihaiXD1):

Da, are dreptate omul asta, merita o funda. Daca vrei windows original poti lua de aici: http://www.mocasoft.ro/......microsoft/
windows 7, 8 sau 10.