| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Windows Xp, Intrebare urgenta, Cand l-am pornit am vrut sa fac 2 chestii si s-a oprit s-a restartat de mai multe ori a aparut blue screen si gata il reinstalez, Care e problema si cum o rezolv

13 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

AAAAAAAAAAAA, limba romana!

| anonim_4396 explică (pentru LTAA):

E limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu la fel si singura solutie e sa-l reinstalezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu zau? Si daca are probleme la hardisk si tu l-ai pus sa-si reinstaleze windowsul degeaba? Sau poate sa aiba probleme si la procesor (mai rar)...

| FabianelSHAF a răspuns:

Salut. Eu propun sa te duci cu el la cineva sa ti-l curete.

| Andreea555012 a răspuns:

Știi ca in unitate e ventilatorul ăla. Am patit si eu la fel. Desfăcut unitatea si scoate ventilatorul, apoi curată-l de praf. Dacă nu reinstaleaza Windows-ul. Succes.

| XYZsnick a răspuns:

L-ai stricat..se trica cu timpul windows-ul...

| LTAA a răspuns (pentru XYZsnick):

Un sistem de operare nu are cum sa se strice, poate doar componentele calculatorului. AMATORI.

| XYZsnick a răspuns (pentru LTAA):

WATH?!?!?!
nu vreau sa jignesc dar mai bine taceai...esti praf ba, un windows mai multe de un an nu rezista fara se strice mai ales daca este si fara licenta...pe internet sant destui' virusii.

| LTAA a răspuns (pentru XYZsnick):

Daca stai pe p.o.r.n.ache si t.o.rrenti, normal ca "sant" destui virusi ba.

| Secret1212 a răspuns:

Problema este ca Windows XP este foarte vechi. Windows nu mai face licențiere Windows Xp.
Si asta ar putea fi o problema deoarece Windows. Xp nu mai primește actualizari de la Windows si îți expune computerul la tot felul de virusi.
Îți recomand sa ți-l schimbi in Windoes 7 sau 8.
Sper te-am ajutat laughing

| anonim_4396 explică (pentru Secret1212):

Problema Rezolvata!

| anonim_4396 explică (pentru Secret1212):

Este in masina virtuala, Nu am cum sa instalez