| victor73 a întrebat:

Am o problema cu wireless sau cu leptopu.Cand aprindiam laptopul se conecta automat la wireless, de o vreme laptopul cand il aprind nu se mai conecteaza. Leptopu nu mai gaseste nici un wireless.inainete gasea wireless meu si inca 1.Acum nu gaseste nimic si imi ia 10-15 sa ma conectez.Dc nu gaseste wirelessul?

3 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Vezi sa nu fie inchis detectorul de retele. La tastatura ai pe undeva Fn. In timp ce tii apasat pe ala cauti sus de tot unde sunt alea F1, F2, etc si cauti un desen care seamana cu un stalp care elimina niste semnale si apesi pe el. Atunci ar trebui sa iti apara pe ecran ca ai activat detectorul si apoi poti sa iti cauti reteaua ta in lista aia si sa te conectezi linistiti.

| victor73 explică:

Cand aprind laptopul ca sa ma conectez la net trebuie sa dau deteding problems
si dupa ce cauta probleme dau sa rezolva problema si ma conecteaza.Dar cand il inchid si-l reaprind trebuie sa o iau de la capat.Dar inainte se conecta automat.Dar nici nu gaseste vreun wireless.

| kittylovelycat a răspuns:

:d