Am o problema cu Yahoo. Am creat un nou e-mail pe care nu l-am folosit de ceva vreme si, din nefericire, am uitat parola. Problema mea este ca, dupa ce am completat cele necesare pentru a primi un mesaj pe telefon cu codul unic pentru al introduce ca sa-mi schimb parola, inainte sa introduc codul, am inchis din greseala fereastra -Yahoo fiind intr-un tab, impreuna cu o melodie de pe Youtube- crezand ca inchid fereastra cu (tot) Youtube, cu un videoclip de la un prieten. Iar acum, cand incerc sa introduc ID meu de yahoo pentru a primi optiunile de a recupera contul, nu-mi mai apar, ci site-ul ma trimite pe o pagina in care imi explica mie ca nu pot reseta parola online, adica trece peste optiuni. Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Sa incerci pe alt browser.

| KodrutZ a răspuns (pentru Lawliet14):

Sau pur si simplu sa curete cookies...winking

| Lawliet14 a răspuns (pentru KodrutZ):

S-asa.

| Hustlee a răspuns:

Incearca sa folosesti Yahoo pe alt Browser, gen opera sau altele!