| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu yahoo.Incerc sa urmaresc aceleasi video cu cel cu care vorbesc prin aplicatia "Yahoo Zync Video Sharing"mentionez ca am yahoo 11.5, Problema ar fi urmatoarea trimit invitatia, pun linkul de la respectivu video si imi ramane blocat in Loading video...si am asteptat chiar si o ora si degeaba, nu inteleg pentru ca inainte imi mergea bine acum nu vrea sa porneasca deloc.Care ar putea fi problema? Am reinstalat yahoo dar tot nu vrea! e a treia oara cand postez intrebareawaiting

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Sa nu fie oare de la Java? Instaleaza-l iar. Si eu am patit ceva foarte asemanator, dar la mine a fost de la windows laughing, grav.

| Demonull a răspuns (pentru h3r):

Firar tehnologia lor sa le fie.

| h3r a răspuns (pentru Demonull):

Mama lorlaughing.