| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger : de fiecare data cand vreau sa intru pe id-ul meu de mess imi spune ca este o problema cu conexiunea la internet, desi pe alte id-uri merge! Am incercat sa repar problema cu ccleaner, dar la fel! Ce ar putea fi? Cui i s-a mai intamplat asa si cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Atunci e ca cineva ti-a intrat in cont sau a incercat. intra in yahoo si restabileste parola. asta da: trebuie sa stii raspunsul la intrebarile secrete sau in cazul in care ai fost inspirat cand ai facut contul si ai pus un mail alternativ...iti trimite un link in acel mail alternativ unde poti sa iti pui alta parola

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Intai incearca sa intri cu id-ul tau de pe alt calculator si imi spui.

| Jipa95 a răspuns (pentru gelu1970):

Nu merge, am incercat. ce o fi?

| Jipa95 a răspuns (pentru Jipa95):

Am rezolvat in fine...era de la parola dar trebuia sa-mi scrie ca, contul este blocat, nu ca am probleme de conexiune. Am schimbat pw si merge acum. Ms de ajutor

| gelu1970 a răspuns (pentru Jipa95):

Si funda? jajaja ma bucur ca ai reusit

| Jipa95 a răspuns (pentru Jipa95):

Atunci e ca cineva ti-a intrat in cont sau a incercat. intra in yahoo si restabileste parola. asta da: trebuie sa stii raspunsul la intrebarile secrete sau in cazul in care ai fost inspirat cand ai facut contul si ai pus un mail alternativ...iti trimite un link in acel mail alternativ unde poti sa iti pui alta parola