| AllexandraBlack a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger-ul... Cand intru pe mess nu imi mai apar mesajele pe care mi le-au trimis prietenii cand eram offline si nu stiu de ce, pentru ca inainte le primeam... Cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| LovelySmile98 a răspuns:

Instaleaza-l din nou dar nu uita sa-l dezinstalezi pe cel vechi. Daca nici asa nu iti apar mesajele atunci asigura-te ca ti le-au trimis

6 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Cel mai sigur, intreaba la banca.winking

| Fen0men0 a răspuns (pentru CrissuCristina):

laughing

| CrissuCristina a răspuns (pentru Fen0men0):

Eii,scuze da` aveam chef de ras si n`aveam ce face. laughing

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu exista optiune la YM sa nu iti apara mesajele cand esti offline! Cel mai probabil esti logata pe telefon sau cineva iti intra pe ID! funda? big grin

| Epurasu_Marian_1995 a răspuns:

Vezi sa nu fi logat pe telefon(chiar daca nu ai net pe telefon si esti logat mi s-a intamplat si mie)

| Univex a răspuns:

Reinstaleaza yahoo messenger