| xBodu a întrebat:

Am o problema cu YouTube si accea ca mi se blocheaza cand incerc sa vad un videoclip, dau pe videoclip, se blocheaza vreo 15 secunde isi revine si in locul vidoclipului apare mesajul "Plugin - ul Adobe Flash a fost inchis din cauza unui defect.". A da, problema asta o am de cand am instalat update - ul la Adobe Flash.

Aveti vreo idee cu care as putea face sa mearga iar?

Răspuns Câştigător
| erasier a răspuns:

Reinstaleaza Adobe flashplayer dar sa fie varianta veche daca i-ai dat update ti-a intrat ultima varianta si am auzit ca multi au probleme cu ea downloadeazati adob flash player 10.1 mie imi merge perfect si eu am avut probleme cu ultimul Adobe

1 răspuns:
| xDoMo a răspuns:

Pai daca folosesti explorer tias recomanda un brownser mai rapid si cu mia multe posibilitati cu ar fi google chrome sau opera sau movila firefox si multe altele bft