| nnaammee a întrebat:

Am o problema daca vreau sa instalez windows-ul pe 64 bit imi zice ca nu este compatibil cu versiunea mea(32 bit) si imi zice ca trebuie sa formatez sistemul de operare.....Cum sas fac asta?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cu Partition Magic, Acronis, sau cu insusi acel windows pe care vrei sa-l instalezi. Da ia povesteste-ne si noua pasii pe care ii faci atunci cand vrei sa instalezi acel windows.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu este compatibil cu biosul nu cu windosul tau, cum naiba sa spuna windows ca nu-i compatibil cu windows, instalarea se face din bios nu din windows