| ForFunDumy a întrebat:

Am o problema.
De 2 saptamani am probleme cu calculatoru.
Cand intru pe minecraft sau intru pe mai multe ferestre de metin calculatorul incepe sa piuie.Cand ies de pe o ferereastra de mt si mai ramane una se opreste la fel face si cand ies de pe minecraft.
Ce problema are calculatorul?

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Calculatorul tau este setat ca atunci cand se incalzeste prea tare sa te anunte, si eu am patit la fel cand intram in minecraft dar l-am desetat.

| SKillerQSama a răspuns:

Daca ai prea multe jocuri sau mai mutale pe alte partiti sau sterge ce nu iti trebuie daca tot nu merge uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=foFpXVn7Cog daca piuie inseamna ca este fortat si nu poate sa ruleze. sper ca ti-am fost de ajutor plz funda