| alinm a întrebat:

Am o problema de cateva zile cu internetul. Mai exact, indiferent de browser, imi incarca doar unele pagini. Laptopul nu e de vina, pentru ca atunci cand ma conectez la hotspotul telefonului, merge fara probleme. Ce ar putea fi si ce as putea face?
PS: fara scos router din priza si bagat dupa un timp, restart la laptop. Am incercat, dar fara rezultat.

2 răspunsuri:
| Odd a răspuns:

Posibil sa fi instalat recent un program care avea anumite adrese care iti incarca browser-ul cu "7000 "de pagini, la mine imi deschidea singur browserul si incarca o multime de prostii, instaleaza Malwarebytes Anti Malware iti face treaba destul de buna cu browser-ul eu asa am facut si mi-a mers.

| ana14921 a răspuns:

Hei..si mie mi s a intamplat la fel..sincer nu prea stiu cu ce sa te ajut. la mine problema a durat 5 zile..in care am urmarit cam toate videoclipurile de pe yt despre cum sa rezolv problema laughing)) si sincer nu au funtionat.o sa si dea drumul probabil singur ..crede ma ..se rezolva..insa pana atunci incearca si tu asta. happy https://youtu.be/L2hdgnaAl08