| Flöricicä a întrebat:

Am o problema.De ceva timp,de cele mai multe ori cand folosesc youtube mi se blocheaza filmuletul/videoclipul iar in cateva secunde tot calculatorul, fiind nevoita sa dau restart.Stie cineva care ar putea fii cauza?happy Dau fundawinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că ai primit numai răspunsuri prostești... te asigur eu că nu mai merge să vizoalizezi videoclipurile deoarece nu mai ai mb. iar viteza netului tău e foarte proastă, iar calculatorul ți se blochiază pentru că ai procesorul sau placa video proastă iar in cauza internetului automat că se blochiază si el. Nu-ți schimba windowsul pentru. ca n-are nimic de-a face cu asta. Succes!

| Flöricicä explică (pentru anonim_4396):

Multam! Oricum nu mi.as fii schimbat windowsullaughing Cu virusii am avut probleme cu ceva timp in urma, dar am antivirus destul de bun(AVG) din cate cred si ma avertizeaza cand ceva e neinregulahappy

| verbal a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de prost trebuie sa ai processorul si placa video ca sa se blocheaze PC-ul pe youtube? CPU de 200 si placa video 1MB fi serios omule

| verbal a răspuns (pentru Flöricicä):

Nu citi ce a spus dumitrascudaniel

| anonim_4396 a răspuns (pentru verbal):

Cât de prost să fi să te contrazici cu mine? Floricică nu te lua mah după ăștia că sigur nu știu pe ce planetă trăiesc! Întreabă pe cine vrei să vezi că am dreptate!

| ionutzz01 a răspuns:

Hmm, depinde. incearca si descarca google chrome sua mozila si verificati temperaturile pc-ului cu HD TUNE PRO. incearca

| R3V0 a răspuns:

Eu habar n-am care e problema da schimba windows-ul O_O

| Dinica a răspuns:

Poi cred ca se blocheaza din cauza k ai virusi in pc.te-as sfatuii sa iti descarci un antivirus bun.big grin:*App aveti sa`mi da`ti si me niste status despre frumos? Dau funda:X