| Spoorky a întrebat:

Am o problema de cs 1.6 e unu care imi intra mereu cu numele meu si da destroy al toti cum fac ca nu mai poata intra cu numele meu de ex daca baga numele meu sa nu poata intra pe server

Răspuns Câştigător
| MaryusCobra a răspuns:

Daca esti admin pe acel server ar trebui sa ai slot si sa nu poata sa intre nimeni cu numele tau! Vorbeste cu Administratorul serverului (Ownerul) si explica-i problema! Va intelege si va rezolva!winking Ai incredere! Joc cs de 3 ani jumate si sunt admin de 2 ani!

6 răspunsuri:
| Unforgetit a răspuns:

Intri pe forumul acelui server si ceri Rezervare Nick, si spui nickul pe care il vrei rezervat(pe care nu poate intra nimeni)

happyO fundita?

| Spoorky explică:

Eu sunt owneru servarului

| mitzacbr a răspuns:

Trebuie sa iti pui parola pe nume.

| Sveduneac_Robert_1991 a răspuns:

Ba cum activez si dezactivez hackul la cs bestial.dau funda

| Vieru_Romeo_1996 a răspuns:

Dati admin pe nick dar nu pe steam id sau pe ip ca poate sa fie dinamic..iti dai pe nick si pui si parola, cind o sa intri pe server o sa trebuiasca sa dai setinfo _pw si parola

| Vieru_Romeo_1996 a răspuns:

93.119.102.130:27016 cautam admini capabili! si owneri rensposabili skype:romavieru1996 mess:roma_vieru