| Danielicious a întrebat:

Am o problema deci am vrut multi mess si am incercat sa-mi bag si apoi am sters si yahoo messenger da nu cred ca l-am sters pe tot si nu imi pot dwonlada altul nu merge ce sa fac?

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

... dar nu ar avea de ce sa nu mearga sa iti descarci altu.intra pe google si descarca o varianta mai noua.si ai grija de acum ce descarciwinkingsi nu trebuia sa stergi yahoo messenger ca sa ai multi mess.

| Zady a răspuns:

Intra in control panel/add or remove hardware dezinstalezi yahoo messenger si apoi downloadezi altul trebuie sa mearga

| cosmina05 a răspuns:

Daca l-ai sters doar de pe desktop il mai ai si la control panel si intri in start, settings, control panel apoi apesi pe add or remove programs si dai click unde scrie yahoo messenger dai remove si apoi ti se sterge din calculator. apoi mai incearca sa descarci alt mess

| Danielicious explică:

Nnu gasesc add or remove hardware nu e

| LOoPy a răspuns:

Du-te in Start -> control panel -> add or remove programs ->apoi cauta yahoo messenger si dai REMOVE

| LOoPy a răspuns:

Atunci cauta un expert mamaie sa vina sa iti dezinstaleze yahuuu mesengruu tongue nu e atat de greu. sau poate ai win vista thinking la asta nu mai este. add or remove programs. ci. programs and features.