| Muscalu_Ionut_1989 a întrebat:

Am o problema deci cand dechid PC-ul si trebuie sami apare dextopul imi dispare imaginea ca si cum calculatorul nu ar fi conectat cu monitorul

1 răspuns:
| StefanR0 a răspuns:

E de vina placa video pentru ca rezolutia care ti-o cere monitorul nu e suportata de placa video.Lasa pc-ul pornit si scoate-l din priza.Eu asta faceam cand aveam un GeForce 210 si isi revenea.Ar putea sa fie si driver-ul de vina dar la mine era placa adica, orice driver ii bagam, tot asa facea la scurt timp.