| OfXs a întrebat:

Am o problema. Dintr-o data nu mi se mai deschide calculatorul.Adica porneste pana acolo unde scrie starting windows si de acolo nu mai merge.Mai inainte ultima data cand am intrat pe el inainte sa nu mai mearga mergea foarte greu ...Am dat acolo si starting windows recommanded(repaire) si nu imi gaseste problema.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Da-i last good known configuration ( inainte sa apara imaginea cu windows cum se incarca apesi f8)
sau poti intra in safe mode si poti incerca sa il rezolvi de acolo

| OfXs explică (pentru Johndoe2023):

Am intrat safe mode dar nu stiu ce sa-i fac ca nu ma pricep la calculatoare.

| Johndoe2023 a răspuns (pentru OfXs):

Incearca sa dezinstalezi ce ai instalat ultima oara
sau sa dezinstalezi doar driverul video.