| Alexandru11212 a întrebat:

Am o problema, eu mi-am reformatat laptopul dar mi l-a dat in chineza windows 10 si am incercat sa schimb dar eu am schimbat iar el nu si ma deranjeaza, este o problema? M-am uitat la sute de tutoriale, nu imi aparea anuntul ala din coltul din dreapta cand te intreba daca vrei sa schimbi limba la tot windows-ul. Cine ma poate ajuta, dau fundita, multumesc.

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Fa ca aici https://www.youtube.com/watch?v=kKUQMje4--Q

Uita-te unde apasa si dai si tu click pe partea indicata. nu conteaza in ce limba e laptop-ul tau te descurci. e mura in gura trebuie doar sa faci exact ca in video... urmaresti cu privirea si dai click

| Alexandru11212 explică (pentru StalkerSoul):

2.00 minutul uitate nu imi arata sa dau dowloand uitate alea doua nu imi arata

| CM7YRE a răspuns (pentru Alexandru11212):

Ce sistem de operare (PRO/Home?) E instalat de pe site-ul oficial Microsoft sau de unde? http://support.microsoft.com/ro-ro/help/14236/language-packs#lptabs=win10 ai pachete lingvistice pentru sistemul tau, le descarci de unde vrei tu.