| nyoentox2002 a întrebat:

Am o problemă!
Eu pe insta am 920 de urmăritori si mi-e frică ca o să pierd contul!
Vreau să imi iau un alt telefon asta este toata chestia.
Pe insta sunt conectat cu contul meu vechi de Facebook care nu mai este!
Eu la contul vechi de Facebook am fost conectat cu cont de yahoo si inca il mai am.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Conectează-te cu e-mail-ul sau pune o parola pe cont dacă cumva nu ai deja. Astfel tot ce va trebui sa faci ca să te conectezi va fi sa scrii numele de utilizator sau e-mail-ul si parola și te vei putea conecta.