| silviu_7255 a întrebat:

Am o problema in Windows 7. Am facut un uptade pentru monitorul meu Samsung SyncMaster 923NW de 19" si dupa un restart mi-a schimbat rezolutia pe 1024x768 iar rezolutia pe care o foloseam eu era cea generala pentru 19" de 1280x1024. Acum cand dau sa schimb rezolutia, cea mai mare este cea de 1024x768 si nu mai pot schimba deloc pe cea standard. Stie cineva ce i-as putea face?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Du-te la control panel sistem and security action center in stanga jos ai windows update da click acolo, apoi ai tot in stanga jos installed update dai si acolo click si apare lista cu update-urile. te uiti atent, selectezi uptade-tul pentru monitor, si ai putin mai sus, pe fond bleu uninstall. da click acolo, dezinstaleaz-o apoi da restart. trebuie sa mearga. ti-as fi spus sa faci mai simplu cu backup and restore, dar nu sunt sigur daca merge. astept mesaj pe privat sau aici, daca ai rezolvathappy