| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

Am o problema, incerc sa instalez windows 10 de un laptop cu ajutorul unui stick usb, cand intru in boot meniu si dau pe stick se incarca windowsul dupa un timp aprox 2-4 minute se opreste leptopul. De ce?

Răspuns Câştigător
| aradonline89 a răspuns:

Daca se opreste laptopul dupa cateva minute s-ar putea sa fie o problema hardware (adica anumite componente fizice ale laptopului sa fie defecte sau cu probleme gen: procesor, rami, placa de baza, poate se incalzeste, etc.)
Totusi verifica daca versiunea windows de pe stick este completa sau poate lipsesc anumite parti fisiere, etc.

Cauzele pot fi foarte multe... trebuie verificat...