| BaerMadalina a întrebat:

Am o problema la aplicatia Facebook dau funda Help Please. Cand intru la mine pe profil la Despre si intru la Mai Multe... nu ma lasa sa dau scroll mai jos sa vad tot. Aplicatia nu merge dezinstalata din telefon am resetat si telefonul la revenirea din fabrica si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Tabia a răspuns:

Ai microflash in telefon? Atunci aplicatia ta de Facebook poate fi salvata pe micro. Formateaza micro, sau intra in setarile telefonului la aplicatii si sterge, sau scoate micro si incearca inca o data sa resetezi, si vezi daca mai apare.

1 răspuns: