| szergiu a întrebat:

Am o problema la cs. am incercat sa joc in window mode si am pus rezolutia maxim straight face si acum cs imi incape "peste"monitor si nu imi incape pe ecran "options" si "quit" sa pot schimba straight face. Ce pot sa fac? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Salut. Dai sa se deschide consola apasa `, si atunci scrie options si te descurci tu ca esti baiat mare.

Nu stiu 100% daca o sa mearga. laughing Merge doar la unele CS. La mine merge ca am STEAM.

| Brainzure a răspuns:

Acuma trebuie sa dezinstalezi cs-ul si apoi sa il instalezi.
Cand vrei sa joci in window mode trebuie sa ti rezolutia mai mica.