| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la facebook. Cand incerc sa ii trimit cuiva o cerere de prietenie imi apare: "this request can't be sent".
Cum rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Se rezolva de la sine. Problema e ca ai tot trimis cereri la necunoscuti cel mai probabil, in ultima vreme si ei, nestiind cine esti au selectat "I don't know this person outside of Facebook" iar daca ai prea multe plangeri de genul, nu te mai lasa sa trimiti deloc. Fa o pauza timp de 4-5 zile, cam atat dureaza pana-si revine.