| Miss Sintetic a întrebat:

Am o problema la imprimanta... nu mai trage hartia [din ce cauza ]? fundita celui care ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| Miruna3094 a răspuns:

Si a mea a facut asa, dar are in spate un capac l-am scos si am gasit niste hartie mototolita.Probabil si a ta a facut la fel incearca sa o desfaciwinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miss Sintetic explică:

Nu are nici o legatura cu tusu sau windowsu pana ieri a mers perfect... azi trage hartia partial si scoate zgomotele alea ca si cum ar printa, dar hartia ramane afara.

| Miss Sintetic explică:

Am incercat sa o desfac... dar nu stiu cum big grin

| efimash a răspuns:

Trebuie sa intalezi driverile pentru imprimanta in computator
dar daca le ai instalate atunci trebui sa-l desfaci si daca vrei sa te aujut trimetemi PM ce windows ai?

| lala_1641 a răspuns:

Incearca sa o desfaci happy
si vezi ce are.
probabil ai tras ceva odata cu foaia,
P. S:si a mea face la fel sad si nu am reusit inca sa o desfac.