| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la ipad 2 care mi-a aparut de la un timp fara sa fac nimic. imi scrie cand vreau sa fac update sau sa downloadez o aplicatie " There is a billing problem with a previous purchase. Tap Continue and sign in to view billing information." si ma baga la Payment Method. cu cardurile si tot. Am bani pe card am tot. Nu inteleg de ce imi pare eroarea asta.

2 răspunsuri:
| Bo0gaZz a răspuns (pentru DoarImpreuna):

Nu m'a ajutat din picata nu sti alta cale? nu mai pot lua nici alea free straight face