| cosminache a întrebat:

Am o problema la mouse. Tin apasat si de exemplu daca selectez mai multe lucruri se intampla ceva : ca si cum as lasa clickul si as apasa iar. Si daca vreau sa mut doar un singur lucru il deschide cu un click il muti greu. Selecteaza si deselecteaza. Ajutor! Funda la primul raspuns bun.

1 răspuns:
| victtor a răspuns:

Intra in proprietati sau control panel du-te la mouse si acolo gasesti, o sa vezi ca ai bifat intr-o casuta care zice ca un click sa fie doar un click sau un click sa fie un dublu-click si debifezi acolo