| Genesis29 a întrebat:

Am o problema. La nokia 5800 cand incerc sa pornesc bluetooth-ul imi zice "Unable to perform bluetooth operation". Ce as putea face sa il pornesc?

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Problema din soft. A fost decodat sigur. Du-l din nou la un service GSM sa-ti scrie din nou softul si sigur o sa mearga.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat si eu un Nokia 5800 xpressmusic in proba si tot aceeasi problema ca Dragos, adica cand conectez bluetooth imi apare UNABLE TO PERFORM BLUETOOTH OPERATION.Sa fie doar din soft sigur problema? Dragos daca rezolvi ceva, spune-mi si mie te rog(id meu Dj_s3rgiu@yahoo.com). cam cat ar costa operatiunea? Acasa nu se poate face?

| SergiuChiosea a răspuns:

Eu am aceeasi problema si am instalat softul de 2 ori si nimik..nu cred sa fie vreo solutie pentru asta. dara la mine si radio nu lucreaza nu stiu dc..cine stie?