| Alexandru_Denis_2003 a întrebat:

Am o problema la pc cand il deschid imi arata starting services si apoi isi da restart cum sa rezolv asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește aici:
https://www.easeus.com/......creen.html

| Apollo007 a răspuns:

Daca ai sistemul de operare dat peste cap si nu ai nimic de salvat din partitia unde este instalat poți sa incerci reinstalarea windowsului. Daca nu functioneaza este posibil sa fie o problema cu hard-diskul sa aiba ceva bed-uri pe el. In cel mai rau caz se înlocuiește hard-diskul dar ma indoiesc sa fie asta la tine. Ia de la un prieten un hard cu sistemul de operare instalat si fa-i o proba.

| Catalinjr a răspuns:

Ar putea fi HDD-ul problema, du-te cu el in oras la un service pc sa ai faca un test.