| Floryan a întrebat:

Am o problema la pc.

Mi-am instalat de curand Windows7 deorece windows-ul xp nu mai mergea.

Acum:

Cand deschid un film prin programele winap, bs player, windows media player sau cand incerc sa dau pe full screen la videclipurile de pe youtube, calculatorul se inchide si reporneste singur.

Dupa ce reporneste imi apare un mesaj cum ca video cardul nu suporta DirectX.

Cum credeti ca as putea rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Tzutzy09 a răspuns:

Simplu,driver pentru placa videowinking

1 răspuns:
| rjrj a răspuns:

Salut Floryane! Poti spune te rog ce fel de calculator ai? Adica sa-mi spui ramii herzi si restul